POZNAJ UCH.FIT®

UCH.FIT® jest autorską odpowiedzią na potrzebę, jaką mają trenujący w klubach fitness i outdoor: „ gdzie mogę położyć wygodnie, bezpiecznie i higienicznie swoje osobiste rzeczy, które zabieram na trening”.
Butelka z wodą, smartfon, ręcznik oraz kluczyk do szafki – to najczęściej spotykane akcesoria, jakie pasjonat fitnessu ma ze sobą. Produkt marki UCH.FIT® rozwiązuje powszechny problem braku odpowiedniego miejsca na wszystkie te rzeczy podczas treninów.

UCH.FIT® to uniwersalny i innowacyjny uchwyt dedykowany dla branży sportowej, a jest tak dzięki połączeniu 3 głównych funkcjonalności:
– uchwytu na butelkę lub bidon do średnicy 74 mm (poj. nawet do 1l),
– niezależnego, magnetycznego uchwytu na telefon Smart by UCH.FIT®, który pasuje do każdej wielkości smartfona,
– haczyków na ręcznik, klucze i inne akcesoria.

W taki sposób otrzymaliśmy UCH.FIT® 3w1!

Jest on mobilny dzięki zastosowaniu silnych magnesów, co dodatkowo współgra z metalową powierzchnią prawie wszystkich urządzeń na siłowni.

Bierzesz więc na trening własny uchfit, instalujesz w nim swoje rzeczy i podczas treningów cieszysz się pełną wygodą – za higienę i bezpieczeństwo odpowiada UCH.FIT® - Twój Asystent!

To nie wszystko!

Rozwiązanie, jakim jest UCH.FIT®, ciagle rozwijamy funkcjonalnie.
Dzięki osobno dostępnemu produktowi SMART by UCH.FIT®, możesz z powodzeniem robić zdjęcia, nagrywać filmy, robić live stream, korzystać z aplikacji treningowych, muzycznych – czy z mnóstwa innych możliwości, jakie daje SMART. Użyjesz go wszędzie, gdzie zadziała magnes!

I to wciąż nie wszystko!

Jako polska marka posiadamy zastrzeżony znak towarowy PL oraz wzór przemysłowy UE.

Aby zobaczyć więcej o naszej marce – odwiedź naszą oficjalną stronę internetową:

website: http://www.uchfit.com

CEO UCHFIT

Konrad Olejniczak