preload-image

Produkt Roku w kategorii Innowacja na międzynarodowych targach
FIWE '2018!

UCH.FIT® jest odpowiedzią na potrzebę jaką mają trenujący w klubach fitness i outdoor: „gdzie mogę położyć wygodnie, bezpiecznie i higienicznie swoje osobiste rzeczy, które zabieram na trening?”.

Znaleźliśmy odpowiedź na to pytanie! Stworzyliśmy UCH.FIT® 3w1! Pozostawianie telefonu, ręcznika, kluczyka do szatni, czy butelki z napojem w przypadkowych miejscach na siłowni i w klubach fitness – nie będzie już Twoim problemem! Wprowadź nowy porządek do swoich treningów! Rozpocznij swoją przygodę z UCH.FIT® i stań się częścią naszej społeczności!

UCH.FIT® – New Gym Order

Dlaczego warto kupić uchfit?

UCH.FIT® to przede wszystkim innowacja na rynku światowym. To uniwersalny uchwyt, dzięki któremu Twoje osobiste rzeczy są zawsze przy Tobie. Nie musisz już kłaść telefonu pod ławeczką do ćwiczeń i narażać go na uszkodzenia ani siebie na aktualizację bazy bakterii i wirusów wprost z podłogi… Twój napój już nigdy nie musi stać pod nogami, czy na parapecie w drugim końcu sali. Stwórz swoją własną przestrzeń i umocuj uchfit dokładnie tam, gdzie akurat trenujesz. Silne magnesy bezpiecznie utrzymają Twoje rzeczy a wygoda użytkowania sprawi, że pokochasz to rozwiązanie! Sprawdź to!

Jak jeszcze mogę wykorzystać UCH.FIT® podczas treningów?

Jeżeli potrzebujesz czy po prostu lubisz nagrywać swoje treningi i dzielić się nimi w social media to UCH.FIT® pozwala to robić bez ograniczeń. Silne magnesy umożliwiają umieścić uchfit praktycznie na każdym sprzęcie treningowym, a odłączany Smart by UCH.FIT® daje swobodę w tworzeniu nietypowych ujęć czy nagrywaniu relacji. Nigdy nie było to tak proste jak teraz, gdy masz UCH.FIT®!

Czy rozwiązanie, jakim jest UCH.FIT®, jest uniwersalne dla różnych smartfonów i bidonów?

UCH.FIT® 3w1 jest rozwiązaniem uniwersalnym i można w nim umieścić większość popularnych i o typowych rozmiarach butelek oraz bidonów sportowych. Jeżeli wybierasz się na trening, przygotuj ze sobą wodę mineralną lub napój w bidonie sportowym o średnicy do 74 mm (poj. nawet do 1l). Idealnie dopasowane akcesoria znajdziesz również w naszej ofercie, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Dodatkowo, u nas masz pewność, że nabywasz produkty PREMIUM o doskonałej jakości i w atrakcyjnej dla tej jakości cenie.

Smart by UCH.FIT® jest również niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem i pasuje do wszystkich popularnych modeli smartfonów dostępnych na rynku. Dzięki odpowiednim silikonowym taśmom, stabilnie i bezpiecznie przylega do urządzenia. Nie ogranicza przy tym żadnych jego funkcjonalności – możesz z powodzeniem z niego korzystać, pisać i telefonować. Silikonki nie powodują również żadnych otarć czy zarysowań, a wręcz ich obecność dodatkowo chroni szybkę smartfona! Dzięki SMARTOWI Twój Smartfon nabywa nową funkcjonalność i jest przy tym w zupełności bezpieczny!

Czy produkty marki UCH.FIT® na pewno wytwarzane są Polsce?

Zdecydowanie tak! My wręcz jesteśmy z tego powodu szalenie dumni!
Od początku powstania idei rozwiązania i pierwszych modeli drukowanych na drukarkach 3D, wszystkie prace oraz produkcja były i są realizowane w centralnej Polsce, w regionie łódzkim. Dzięki temu, od samego początku mamy kontrolę nad wykorzystywanymi materiałami i całym procesem produkcyjnym, nad doborem nowoczesnych technologii, dzięki którym powstają nasze produkty. Dla naszych Klientów to szczególnie ważne, gdyż otrzymują od nas produkt niezawodny, trwały oraz w najlepszej cenie.